Kapat

Harbiye, İstanbul’un en bilindik ilçeleri arasında üst sıralarda yer alan Şişli’nin en gözde mahallelerinden biridir. Yerleşik nüfusu bir Bağcılar kadar çok olmasa da çalışmaya, konsoloslukta işlerini halletmeye ve vize danışmanlık hizmeti almaya Harbiye’ye giden çok olur. Aynı zamanda önemli bir aktarma merkezi olması, Harbiye’yi Şişli’nin diğer mahallelerinden farklı kılan bir diğer özelliği.

Çok fazla iş hanı ve plazanın bulunduğu Harbiye’den her gün işe gidip gelen binlerce insan gelip geçer. Şayet siz de sevdiğiniz insanlara çiçek siparişi etmek istiyorsanız ve o kişi Harbiye’de yaşıyor veya çalışıyorsa, Bleaves Floral’den hizmet almanızı tavsiye ederiz.

Kimi zaman “Hayırlı olsun”, kimi zaman da “Geçmiş olsun” demek için çiçek almak çokça tercih edilen bir yoldur. İkili ilişkilerin pekişmesini, alıcının gününün güzel geçmesini ve unutulmaz bir anın hafızalara kazınmasını çiçek gibi uygun maliyetli bir hediye alarak sağlayabilmeniz mümkün. Fakat özellikle Harbiye gibi yerlerde çok fazla çiçekçi olduğu için hangisini tercih etmeniz gerektiği noktasında kafanız karışabilir. Bizim tavsiyemiz aynı gün içinde İstanbul sınırları içerisinde teslimat sözü veren Bleaves Floral’den yana tercihinizi kullanmanız yönünde.  

Bleaves Floral olarak sokak arasında denk geleceğiniz herhangi bir çiçekçiden farklı olarak internet üzerinden güvenli ödeme yöntemleri aracılığıyla sipariş kabul ediyoruz. Şayet kredi veya banka kartı kullanmıyorsanız çiçekçinizin hesabına parayı havale edebilme imkânınız da var.

Sipariş aşamasından sonra müşteri temsilcilerimiz size WhatsApp üzerinden ulaşıp hazırladıkları çiçeğin bir görselini atıyor ve onayınızı alıyor. Eğer herhangi bir değişiklik yapmak istemiyorsanız, varsa eklemek istediğiniz notu belirttikten sonra siparişinizin alıcıya doğru yola çıkmasını sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde sipariş verdiğiniz takdirde gece olmadan çiçeğiniz alıcıya ulaştırılacaktır.

Tecrübeli çiçekçi kuryeleriyle çalışan işletmemiz bu sayede aranjman, vazo, buket; her türlü şekil ve formdaki siparişlerinizin zarar görmeden ve canlılığını yitirmeden ulaşmasını sağlamış oluyor.

Harbiye Çiçek Gönder

Daha önce de ifade ettiğimiz üzere Harbiye’de çok fazla işyeri olduğu için yeni işe başlayan veya terfi alan arkadaşınıza hediye çiçek gönderecekseniz, daha hızlı teslimat için Harbiye’de faaliyet gösteren bir çiçekçiyle çalışmak istemeniz muhtemeldir.

Google araması yapmak bu noktada tek başına yeterli olmaz. Müşterilerin yapmış olduğu yorumlar, Instagram’daki paylaşımlara verilen cevaplar ve en önemlisi fiyat gibi kriterleri baz alacak olursanız Bleaves Floral’i tercih etmenin çok akıllıca bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Neden mi? Çünkü biz 2019 yılından bu yana çiçeklerimizi mutlu müşterilerimize ulaştırmaya, memnuniyet oranını hep yüksek tutmaya ve kaliteyi uygun fiyatla insanlara sunmayı hedef belirleyen bir konsept çiçekçiyiz. Dilerseniz Beşiktaş Arnavutköy’deki mağazamızı ziyaret edebilir, isterseniz de web sitemizden çiçek siparişini verebilirsiniz.

Oldukça zengin olan ürün kataloğumuzda yok yok. Beyaz ve turuncu renkli orkidelerden tutun, mimoza ve riberaların göz alıcı güzelliğiyle büyülediği buket ve aranjmanlara kadar akla gelebilecek her türlü gönderim amacına uygun çiçekler web sayfamızda beğeninize sunulmuş durumdadır. İlk kez internetten çiçek sipariş verecek kişilerin dahi kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan sitemize siz de kaydolup siparişinizi verebilirsiniz.

Diğer müşterilerimizin en çok hangi çiçek modellerini satın aldığını görmek için sitemizdeki “Çok satan çiçekler” butonuna basabilirsiniz. Böylece çoğunluğa siz de ayak uydurabilir ve en beğenilen modellerden birini seçebilirsiniz. Keza “Yeniler” kısmında da ürün gamımıza en son dahil ettiğimiz göz alıcı canlılıktaki çiçek tasarımları sizleri karşılıyor olacaktır.

İstanbul Harbiye Online Çiçek Siparişi

Günümüzde insanlar fatura ödeme, alışveriş yapma, sevdikleriyle iletişim kurma gibi birçok şeyi bilgisayar ve internet aracılığıyla hızlıca halledebiliyor. Peki aynı şeyi neden çiçek siparişi verirken yapmayasınız ki? Sanılanın aksine gayet kolay ve güvenli bir şekilde Bleaves Floral’in müşterileri arasındaki yerinizi alabilir, internetten online çiçek siparişi verme keyfini yaşayabilirsiniz.

Çiçek siparişi vermek isteyenlerin gönderim amaçlarına göre satışını yaptığımız tüm çiçekler kategorilere bölünmüştür. Doğum günü, kız isteme çiçekleri, saksı çiçekleri, öğretmenler günü ve anneler günü başta olmak üzere hayatın her anında ihtiyaç duyabileceğiniz çiçeklere ilgili kategori sayfalarından hızlıca ulaşabilmeniz mümkün. Beğendiğiniz çiçek veya çiçekleri sepetinize ekledikten sonra siparişinizi kabul edebilmek için sizden iki şey isteyeceğiz:

  • İlçe ve mahalle bilgisi
  • Teslimat günü ve saati

09:00 ve 13:00 arası ile 13:00 ila 18:00 arası olmak üzere gün içinde iki farklı teslimat saat aralıklarını inceleyip size en uygun olanı işaretledikten sonra “Sipariş ver” butonuna basabilir, bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Burada sitemiz size iki seçenek sunar: Üyelik kaydı oluşturmak veya üye olmadan ilerlemek. Eğer üye olmamayı tercih ederseniz gelecekte yapacağımız kampanya ve indirimlerden haberdar olmamayı da seçmiş olursunuz.

Peki, yeni üyeliklere yüzde 10 indirim avantajından faydalanmak ister misiniz? Kim istemez ki, değil mi? Sitemizde görmüş olduğunuz liste fiyatları üzerinden yüzde 10 net indirimi yeni üye kaydı gerçekleştiren tüm müşterilerimize sunuyoruz. Ödeme aşamasına geldiğinizde otomatik olarak uygulanacak olan bu indirim sayesinde son dakika gelişen acil çiçek ihtiyaçlarınızı daha uyguna mal edebilirsiniz.

Son aşamaya geçmeden önce çiçeğin gönderileceği kişinin bilgileri ve adresi sizden talep edilir. Alıcı ve gönderici bilgilerini eksiksiz tamamladıktan sonra ödemeyi tamamlamak için ilgili sayfaya yönlendirilirsiniz. Ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından kısa bir süre sonra siparişiniz hazırlanacak, WhatsApp’tan size fotoğrafı gönderilerek onayınıza sunulacaktır. Beğenmemeniz durumunda buket veya aranjman üzerinde revizyon çalışmaları yapabilmemiz mümkündür.

Harbiye başta olmak üzere çiçek siparişinizi İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının en ucundaki ilçelerine dahi aynı gün teslimat sözünün bir gereği olarak ulaştırabilen işletmemiz, sürecin her aşamasında sizi anlık bilgilendirir. Siparişiniz oyla çıkınca ve en son teslim edilince yaşamış olduğunuz deneyimi yorum olarak Google Haritalar’da paylaşırsanız, diğer potansiyel müşterilerimize de yol göstermiş olursunuz.

Harbiye Çiçek Siparişi

Yalnızca taze ve capcanlı gözüken, rengarenk güzellikte olan çiçeklerin satışını gerçekleştiren Bleaves Floral bu sayede yüzünüzü kara çıkarmaz. Zaman ve para harcayıp sipariş verdiğiniz çiçeğin alıcıya solgun, parçalanmış veya dalları kırılmış şekilde ulaştırıldığını bir düşünsenize. Ne kadar kötü olurdu, değil mi? Bu gibi olumsuz durumların yaşanmaması için tüm önlemleri alan Bleaves Floral siparişinizin sizi asla mahcup etmeyecek şekilde hazırlanıp alıcıya ulaştırılması süreçlerini başarıyla yönetir.

Anneye, sevgiliye, yeni terfi alan iş arkadaşına, özür dilemek istediğiniz kişiye çiçek almak için güvenilir bir çiçekçiyle çalışmak istiyorsanız tercihiniz mutlaka Bleaves Floral olmalı. Henüz hangi çiçeği satın alacağınıza karar vermediyseniz, WhatsApp üzerinden bizle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin. Gönderim amacına ve bütçenize en uygun çiçeği birlikte seçelim. Bunun haricinde sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa yine WhatsApp’tan veya arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Sizleri sektörün en iyi çiçek gönderme sitesinin göz alıcı güzellikteki çiçekleri arasında kaybolmaya davet ediyoruz. Gelin siz de sitemize üye kaydı gerçekleştirerek çiçekleri sepetinize ekleyin ve sevdiklerinizin yüzünü gülümsetin. Harbiye içi acil çiçek siparişi vermek istiyorsanız sitemize üye olmak ve ödemeyi tamamlamak en fazla 10 dakikanızı alacaktır.