Kapat
10 ürün bulundu.

Yıldönümü Çiçekleri

Yıldönümü Çiçekleri

Yıllar geçsede bazı aşklar, ilk günden daha fazla bir sevgi ve saygı ile devam eder. Çiftler birbirlerinin hayatlarına dahil oldukları, ilk günü kutlayarak birbirlerine ne kadar değer ve önem verdiğini göstermek isterler. Çiftler karşılıklı olarak birbirlerine, tanışma yıldönümü, nişan yıldönümü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde, karşısındaki kişiyi mutlu etmek ister ve bunu en güzel yollarından biride çiçeklerdir. Bunun için, sevdiklerine hediye almak ve onları özel hissettirmek ve kendisi için ne kadar önemli olduğunu belli etmek isterler. Bu özel günde, çiçeklerden daha güzel bir hediye tercihi olamaz. Çünkü hangi çiçek olursa olsun, duyguların ve sevginin en doğal şekilde aktarılması için oldukça doğru bir tercihtir. Farklı çiçek türleriyle, birlikte özel gün çiçekleri eşiniz için oldukça zarif bir tasarım olacaktır.

Yıldönümü çiçekleri, çok hızlı geçen yıllarda sevdiğinize gösteremediğiniz gerçek sevginin özel gününüzde, çiçek buketleri ile sunma fırsatı sağlamaktadır. Onlara, aşkınızın ve sevginizin ilk günkü tazeliğini, her geçen gün içinizde büyüyen duyguların derinliğini, çiçeklerle gösterme şansınız oldukça fazladır. Yıldönümü çiçekleri, taze çiçek seçenekleri ile beraber birçok türde ve çeşitte, sizlere çok fazla model sunmaktadır. Öyle ki, hayatın bu yoğun temposunda hem kendiniz, hem de sevdikleriniz mutlu olmayı unutabiliyor ve zamanın yoruculuğunda kayboluyorsunuz. Böyle özel zamanlarda, yıldönümü çiçeklerinin seçimi ile birlikte sevdiğinize, unutulan mutluluklar hediye edebilirsiniz.

Mis kokulu çiçekler tercih ederek, hayatınıza özel bir dokunuş yapan sevgilinizi yada eşinizi mutlu edebilir,gözlerinde parıltı olabilirsiniz. Evlilik yıldönümü çiçeği için birçok çiçek arasında, tercih edebileceğiniz şık ve gösterişli birçok çiçek bulunmaktadır. Bu çiçekler, güne sıcacık bir başlangıç yapabilmek için oldukça güzel bir o kadarda doğru tercihlerdir, çünkü kadınlar bir çiçektir ve onlara kendilerinden daha güzel bir hediye verilemez. Eşinizin yaşam alanında,yani işyeri, ofis ya da evde sizin ona verdiğiniz değeri bu özel çiçeklerle hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ya da sevgiliyle tanışma yıldönümünüzde, onun sizinle geçireceği özel ve önemli günlerin daha yeni başladığını, ona göstermek ve sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirmek istersiniz. Bu noktada da, size çiçeklerden daha güzel bir yardımcı olamaz.

Çünkü çiçekler, duyguların en güzel yansımalarıdır. Peki yıldönümüne uygun çiçekler hangileridir ?

Yıldönümü Çiçek Çeşitleri 

Karşınızdaki insanı, hem mutlu etmek, hemde neşelendirmek için çiçekleri tercih edebilirsiniz. Çünkü çiçekler, aşka ve sevgiye sahip olan insanların birbirine duygularını aktarmak için tercih ettikleri, en güzel yollardan biridir.

Burada birçok çeşit yelpazesine sahip çiçekler,size oldukça fazla seçenek sunarlar. Eşinize ya da sevgilinize alabileceğiniz en doğru çiçek çeşitlerinden bazıları şunlar olabilir; 

Kırmızı Güller: Kırmızı güller, çok fazla tercih edilen yıldönümü çiçekleri arasında yer almaktadır. Bunun en önemli sebebi ise kırmızı güllerin aşkın,tutkunun ve sadakatin en bilindik sembolü olmasıdır. En derin duygularla yaşadığınız aşkı,bu çiçeklerden daha güzel anlatabilecek başka bir çiçek yoktur.

Nergis Çiçekleri: Eşinizle yada sevgilinizle aranızdaki sadakatin ve masumiyetin her daim sürmesini ve artarak devam etmesini istersiniz. Nergis çiçekleri, aşk ve sadakatin, bunlara eşlik eden masumiyetin en şeffaf hali ile karşınızdakine aktarabilmek için, oldukça doğru tercihler olacaktır. Hayatınızın aşkı olan partneriniz, bu hoş sürpriz ile oldukça mutlu olacaktır.

Orkide Çiçekleri: Orkideler, özel günler ve yıldönümlerinde oldukça tercih edilen çiçekler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri,orkidenin saf ve duru güzelliğidir. Partnerinize sade ama şık aynı zamanda da, onlara karşı olan zarif duygularınızı anlatmak için oldukça hoş seçimler olacaklardır.

Karanfil Çiçekleri: Karanfiller, birçok özel günde farklı renkleri ile karşımıza çıkarlar. Özellikle kırmızı karanfiller, yıldönümlerinizde eşinize ya da sevgilinize beslediğiniz sevgiyi hissettirebilmek ve bu hissi en doğru şekilde yansıtabilmek için tercih edebileceğiniz, narin çiçeklerden biridir. Bu çiçeklerle sürpriz yaptığınız sevdiğiniz, kendini oldukça özel ve önemli hissedecektir.

Sardunya Çiçekleri: Sardunya çiçekleri, etkileyici görselleri ile yıldönümlerinde oldukça tercih edilen, çiçekler arasında yer almaktadır. Yıldönümü gibi özel bir günde,çiftlerin arasındaki romantiklik düzeyini arttırarak aradaki güçlü sevgiyi daha da kuvvetlendirecektir. Yıldönümlerinizde sardunyalar gibi özel çiçekleri seçerek, geçirdiğiniz bu özel anı daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Ayçiçekleri: Bu çiçekler, oldukça nadide olması ile birlikte son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmektedir.

Yıldönümlerinizde, sevdiklerinize aldığınız bu çiçekler onu oldukça özel hissettirecektir. Bununla birlikte yıldönümlerinizde, kadınlara alınacak çiçekler daha şık ve romantik aynı zamanda da, modern olması gerekirken erkeklere alınacak çiçeklerin ise daha sade görünümlü olması daha doğru bir tercih olacaktır.

Yıldönümü Hediyesi Çiçek Aranjmanları 

Yıldönümünde hediye alınan çiçek nasıl olursa olsun, kadın erkek farketmeden herkesi mutlu edebilecek, hoş tercihler arasında yer alır. Farklı çiçekler kullanılarak yapılan fanus,sepet,vazo,kutu gibi aksesuarlar ile birlikte taçlanan bu aranjmanlar hem şık hemde gösteriş olmaları sebebiyle, yıldönümleriniz için oldukça doğru tercihler olacaktır.

Vazoda Çiçek Aranjmanları: Şık ve gösterişli bir vazoda lilyumlar, orkideler, güller, zambaklar ve daha birçok çiçek çeşidi kullanılarak yapılan zarif tasarımlar,yıldönümleri için vazgeçilmez tercihler arasında yer almaktadır. Eşinize yada sevgilinize sürpriz yaparken düşünebileceğiniz çok şık aranjmanlar olan bu vazoda çiçekler, özel gününüzde sizin için oldukça hoş ve doğru seçeneklerdir.

Kutulu Çiçek Aranjmanları: Sade ya da daha gösterişli kutular kullanılarak hazırlanan bu aranjmanlarda,  zarif papatyalar, narin gerberalar, rengarenk güller ve daha birçok farklı ve zarif çiçeğin kullanıldığı bu aranjmanlar sevdiğiniz insanı mutlu etmekle kalmaz bunu yanı sıra,yaşam alanlarınada oldukça şık bir görüntü katarlar. Kutu içerisinde çeşitli çiçekler kullanılarak hazırlanmış bu tasarımlar son günlerde oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Şık Buket Aranjmanları: Seçmiş olduğunuz güller, lilyumlar, şakayıklar, şebboylar, gerberalar, zambaklar ve daha fazla çiçek çeşitleri kullanılarak hazırlanan bu buketler, tüm özel günler ve yıldönümlerinde olduk tercih edilen aranjmanlar arasında yer almaktadır.

Şık görüntüsü, etkileyici tasarımları ile bu aranjmanlar eşinize yada sevgilinize yıldönümlerinizde hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Yapılan bu tasarım ile karşınızdaki kişinin,oldukça mutlu ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Yıldönümü Çiçek Fiyatları 

Yıldönümlerinde karşınızdaki kişiye göndereceğiniz çiçeklerin fiyatlarınında, bütçenize uygun çiçeklerden oluşması gerekir. Yıldönümü çiçeklerinin fiyatları, kullanılan çiçeğin adedi türü,hangi aksesuarın kullanıldığına göre değişiklik göstermektedir. Yani belirli bir fiyat yelpazesine sahip değildir. Yapmanız gereken, karşınızdaki kişiye en uygun çiçekleri seçerek bütçenize uygun olan aranjman tasarımları ile sevdiklerinize sürpriz yapmak olacaktır.