Kapat

Çiçeklerin renkli dünyasından gelen ilhamla ortaya çıkan; en şık ve yaratıcı konseptlerle hazırladığımız aranjmanları; sevgi, tutku ve heyecanla sizlerin huzuruna sunuyoruz.

B.leaves Floral; özenle seçilmiş, en taze çiçekleri bir araya getirip sizler için tasarlayan konsept bir çiçek mağazasıdır. 2019 yılında Beşiktaş ilçesi Arnavutköy semtinde kurulmuştur. Faaliyetine Esentepe mahallesi, Büyükdere caddesi üzerinde devam etmektedir. Kişiye özel çiçek tasarımları, davetler, düğün, nişan, söz, kız isteme, çiçek aboneliği, workshop, çikolata sunumları ve hediyelik alternatifleriyle sizlere mutlu etmenin ayrıcalığını yaşatmakta ve alternatif kapılarını aralamaktadır.

Adını hem doğanın en özgür bitkisi, hem de tamamlayıcı niteliği olan ''yaprak''lardan esinlenerek alan B.leaves; aynı zamanda bizim için inanmak anlamına gelmektedir. Mucizelere inanın ki; yaşamınız her daim umut bulsun. Çünkü biz inandık ve inancımızla bu yola çıktık.

Bu çıktığımız yolda sürekliliği ve kalıcılığı arttırmanın yanı sıra, her geçen gün geliştirdiğimiz yeniliklerle yanınızda olarak, sizlere daima etkili çözümler sunmak en büyük hedefimizdir.

 

Semtimizde ve gönlünüzde bir çiçek gibi açmayı hedefliyor, çok daha büyük bir aile olmayı umuyoruz.