Kapat
104 ürün bulundu.

Tasarım Çiçekler

Tasarım Çiçekler

Çiçekler tek başlarına da oldukça etkileyici ve güzeldirler. Bir tek gül bile tek başına tüm güzelliğini ve doğallığını göstermektedir. Çiçeklerin çok daha çekici ve etkileyici bir şekle getirilmesi için farklı tasarımlarda uygulanabilmektedir. Bleaves Floral uzun yıllardır çiçekçilik alanında sizlere en iyi doğal ve hoş kokulu çiçekleri sunmaktadır. Özel tasarım çiçeklerimiz ile sevdiklerinize farklı güzel ve etkileyici bir hediye verebilirsiniz.

Çiçek alanında çığır açan tasarımlarımız ile hoş görünümlü, dekoratif ve doğallığın planda olduğu tasarımlarımız ile kişiye özel çözümler sunmaktayız. Tasarım çiçek siparişi vermek için dijital çiçekçiniz Bleaves Floral üzerinden tasarım çiçeklere alanına giriş yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Tasarım çiçeklerimiz özenle seçilen farklı çiçek türlerinden uyum içinde en sağlıklı olanlardan seçilerek hazırlanmaktadır.

Gül Buketi Tasarımlarının Özellikleri

Güller en bilinen ve en sevilen çiçek türleri arasında yer almaktadır. Farklı renkleri şekilleri ve görünüşleri ile güller her zaman en sevilen ve etkilenen çiçekler arasında yer almaktadır. Gül kokusu ile özel tasarım çiçek çeşitleri içerisinde de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Farklı çiçek türleri kullanılarak yapılan bir tasarım içerisinde yer alan tek bir gül bile tasarımı çok daha güzel hale getirebilmektedir.

Bleaves Floral olarak gül buketi tasarımları ile sevdiklerinize en güzel çiçeği sipariş vermenize olanak sağlamaktadır. Sitemizde yer alan farklı gül buketi seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında bizler ile iletişime geçerek özel gül buketi tasarımları da oluşturabilirsiniz.

Dijital çiçekçiniz olarak gül buketi tasarımlarında farklı çiçek türlerini kullanarak en doğal ve gösterişli tasarımları sizlere sunmaktayız. Ayrıca özel tül, kurdele ve diğer tasarım araçları kullanarak en güzel günlere özel olarak hazırlanan farklı hediyeleri sizlere sunmaktayız.

Özel Tasarım Aranjmanların Özellikleri

Aranjmanlar farklı çiçek türlerinin bir araya getirilmesinden oluşturulmaktadır. Aranjmanlarda genel olarak aynı ya da bir birine uyumlu renkler seçilerek özel çiçek tasarımlarını oluşturabilirsiniz. Bleaves Floral bir birine en uygun çiçek türlerini bir birine uyumlu renklere ve kokulara sahip çiçekleri bir araya getirerek özel aranjman tasarımları hazırlamaktadır. Bu aranjman seçenekleri sayesinde sizlere en farklı çiçek aranjmanları sunmaktadır.

Dijital çiçekçiniz olarak özel tasarım aranjmanları sizlere en uygun seçenekler ile sunmaktadır. Aranjmanlarımız sayesinde tek bir çiçek türünden almak yerine sevdiklerinize birçok çiçeği bir arada hediye edebilirsiniz. Aranjmanlarımızda kullanmış olduğumuz tasarım objeleri sayesinde şık ve dekoratif hediyeleri onlara sunabilmeniz için özel hediyeleri sizlere sunmaktayız.

Saksıda Özel Tasarım Çiçeklerin Özellikleri

Saksıda sunulan çiçekler her zaman daha çok ilgi görmektedir. Bunun nedenleri arasında saksıların dekoratif amaçlı olarak da kullanılmasının uygun olmasıdır. Taze çiçekler ile hazırlanmış bir saksı tasarımı sevdiklerinize sunabileceğiniz en güzel hediye olmaktadır. Bleaves Floral özel olarak seçilmiş farklı saksı örnekleri ile sizlere faklı ve güzel çiçek tasarımları sunmaktadır.

Dijital çiçekçiniz son derece özel olarak seçilen çiçek türlerini kullanarak sizlere her zaman en taze ve hoş çiçekleri bir arada sunmaktadır. Saksı kullanarak yapmış olduğumuz tasarımlarda saksı yaşamına uygun özel çiçekleri bir araya getirmekteyiz. Bu sayede çok daha uzun süre yaşayabilecek etkileyici görünümlere sahip çiçekleri sizlere ve yakınlarınıza ulaştırmaktayız.

Orkide Tasarım Çeşitleri

Orkideler en sevilen ve en çok tercih edilen çiçek türleri arasında yer almaktadır. Orkideler narin yapıları ile zarafetin sembolü olarak kabul edilmektedir. Bu durum özellikle hoş bir tasarım kullanarak zenginleştirildiğinde zarafetin yanına bir de gösteriş ekleyerek orkideleri olduğundan çok daha ilgi çekici ve etkileyici hale getirmektedir.

Bleaves Floral en taze orkide çiçeklerini kullanarak sizler için özenle tasarlayarak oldukça ilgi çekici hale getirmektedir. Orkide tasarımlarında kullanmış olduğumuz diğer çiçek türleri ve saksılar orkidelerin çok daha ilgi çekici olmasının yanında uzun süre sağlıklı kalmaları sağlayacak doğal yapılarına uygun olanlardan seçilmektedir. Orkide tasarımlarında kullandığımız farklı renkteki orkideler sayesinde çok daha anlamlı hediyeleri sizlere sunmaktadır.

Tasarım Çiçek Siparişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel tasarım olan birçok hediye diğer hediyelere göre daha beğeni almaktadır. Özellikle tasarım çiçekler bu konuda çok daha ilgi çekici olurken daha çok beğenilmektedir. Ancak burada tasarımın içinde kullanılan renkler ve çiçekler oldukça önemlidir. Çiçeklerin renklerinin ve türlerinin bir rengi vardır. Bu nedenle sevgilinize, annenize, arkadaşınıza ya da patronunuza alacağınız çiçeklere bu duruma dikkat etmeniz gerekmektedir.

Birçok çiçeği bir araya getirerek tasarım oluşturmak mümkündür. Ancak her renkten çiçeği ya da her çiçeği bir araya getirerek oluşturulan tasarım güzel olamaya bilir. Bleaves Floral olarak tasarım çiçeklerimizde bir birleri ile en uyumlu olan çiçek türlerini kullanırken aynı zamanda renk olarak da bir birlerine uyumlu aynı dili konuşan çiçekleri seçmekteyiz.

Bu sayede en sevilecek, en anlamlı ve beğenilen çiçek tasarımlarını sizler ile buluşturmaktayız. Sevdiklerinize ya da arkadaşlarınıza aklınızdan geçen duygu ve düşünceleri en iyi şekilde aktarabileceğiniz özel tasarım çiçekler için web sitemiz sizi beklemektedir.

Kişiye Özel Çiçek Tasarımları Nasıl Yapılır?

Bleaves Floral sizleri ve tercihlerini oldukça iyi tanımaktadır. Kişiye özel tasarım çiçekleri oluştururken sizlerin isteklerini ve beğenilerini dinleyerek en ilginizi çekecek ve beğeninizi kazanacak tasarım çiçekleri sunmaktadır. Kişiye özel tasarımlarımızda kullanmış olduğumuz genel tasarımların tamamı size özel olmaktadır. Burada kullanmış olduğumuz çiçekler dahil olmak üzere tüm aksesuarlar sadece size özel olarak tercih edilmektedir.

Bleaves Floral dijital çiçekçiniz olarak en özel tasarımları sizlere sunmaktayız. Bunu yaparken kullanmış olduğumuz tüm çiçekler özel olarak yetiştirilen en taze en hoş kokuya ve taze görünüme sahip çiçeklerden seçilmektedir. Sizde size özel tasarımlar ile sevdiklerinizi mutlu etmek için Bleaves Floral web sitesinden size en uygun seçeneği sipariş verebilirsiniz.

Tasarım Çiçek Siparişi Nasıl Verilir?

Bleaves Floral olarak uzun yıllardır sizlere en etkili ve özel çiçekleri sunmaktayız. Dijital çiçekçiniz olarak web sitemiz üzerinden sizlere en uygun seçenekleri sunmaktayız. Özel tasarım çiçeklere kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için web sitemizde yer alan tasarım çiçekler alanını kullanarak dilediğiniz özel tasarım çiçeğe hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bleaves Floral olarak web sitemizde yer alan iletişim kanalları ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Siparişleriniz anında işleme alınarak özenle yaratıcı ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Özel tasarım çiçeklerimiz hazırlanırken kullanmış olduğumuz tüm ürünler doğaya saygılı ve özenle seçilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede güven içerisinde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçeklerin Teslimatı Nasıl Yapılır?

Bleaves Floral olarak çiçeklerimizin her zaman en taze şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız. Bu alanda özel araçlarımız ve uygun depolarımız sayesinde çiçeklerimiz en taze şekilde sağlıklı bir yol ile teslimat sürecine alınmaktadır.

Web sitemizden vermiş olduğunuz özel tasarım çiçekler sipariş için belirttiğiniz teslimat adresine belirtmiş olduğunuz tarih ve saat aralığında ulaştırılmaktadır. Teslimat öncesi ve teslimat anında sizlere sms ve e mail yolu ile ekibimiz gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Özel Tasarım Çiçek Fiyatları

Bleaves Floral olarak tasarım çiçek fiyatları konusunda sizlere her zaman en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Tasarım çiçek fiyatları tasarımda kullanmak istediğiniz çiçek türlerine göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlar için web sitemizi inceleyerek bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.