Kapat
28 ürün bulundu.

Erkeğe Gönderilebilecek Çiçekler

Erkeğe Gönderilebilecek Çiçekler

Çiçek hediye almak, sadece kadınları mutlu etmek için kullanılan bir hoşluk olarak bilinse bile, bir erkeğe çiçek göndermek onu dünyanın en mutlu insanı yapmak için kullanılabilir. Bu noktada birbirinden farklı renk seçenekleri ile her zevke ve kadın-erkek her insana hitap eden mis kokulu çiçek aranjmanları, beklentileri karşılamaya ve özel günlere anlam katmaya devam ediyor.

Kadınlar kadar erkeklerde sevdiği biri tarafından düşünülmeyi ve çiçek hediye almayı çok sever. Bu noktada erkekler için tercih edilebilecek birçok farklı çiçek modeli olduğunu söylemek mümkündür. Erkeklere çiçeklerden bir jest yaparak, en sert görünümlü mizacı olanların bile yumuşacık kalbini ortaya çıkarabilirsiniz. Hangi çiçeğin ne anlama geldiğini bilerek, bir erkeğe hediye edilmek için tercih edilen mis kokulu çiçek aranjmanları özel günleri anlamlı kılmak için birebirdir. Özel günlerde ya da sıradan bir günde hayatınızdaki erkeğe karşı beslediğiniz samimi duyguları açığa çıkarmak için canlı çiçekler çok doğru bir tercih olarak değerlendirilebilir.

Canlı çiçekler, sevgi dilini yansıtmak için kullanılan önemli bir araçtır. Bu yüzden çok uzun yıllardan beri birine karşı duyguları ifade etmek için bu zarif bitkiler kullanılır. Özellikle evlilik yıldönümü, sevgililer günü ve doğum günü gibi özel günlerde anlamına uygun olan çiçekler hediye edildiğinde, sevdiğiniz erkeğin yüzünde oluşan kocaman bir gülümsemenin sebebi olabilirsiniz.

Canlı çiçek hediye etmek her ne kadar kadınlarla bütünleşen bir incelik olarak kabul edilse bile, erkeklere de beklenmedik zamanlarda ince jestler yapmanın kapısını aralar. Erkek arkadaşınıza doğum gününde ya da sevgililer gününde birbirinden zarif çiçekleri kullanarak mis kokulu bir aranjman oluşturabilir ve özgün çiçekler arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Erkek arkadaşınız için özel günlerde nasıl bir çiçek hediye etmeniz gerektiği konusunda kararsız kaldığınız noktada, onun kişisel zevklerini ve beğendiği çiçek modellerini göz önünde bulundurmak karar vermenize yardımcı olabilir. Hayatınızdaki erkeğe çiçek göndermek için onun en sevdiği çiçek çeşidini daha önceden bilmek, birbirinden farklı özelliklere sahip olan çiçekler arasından bir seçim yaparken işinizi kolaylaştırır.

Özel günleri anlamlı kılmak için bir erkeğe çiçek hediye ederken tercih edebileceğiniz şık tasarımlar ve saksı çiçeği modelleri kişiye kendini özel hissettirmek için son derece uygundur. Erkeklerin çok fazla çiçek sevmediği ise doğru bilinen yanlışların başında gelir. Güzelliği, canlı renkleri ve mis kokusuyla bir çiçeğin enerjisinden etkilenmeyecek insan yoktur. Ayrıca doğa ananın tüm insanlığa sunduğu bu güzel bitkiler, hiçbir zaman sadece kadınların tekelinde değildir. Dolayısıyla erkeklere de kendisini değerli ve özel hissettirmek için farklı çiçek modelleri tercih edilebilir.

Güzel kokulu çiçeklerin verdiği enerji sadece kadınları mutlu etmekle sınırlı kalmaz. Erkeklerde özel günlerde ve zor zamanlarda sevdiği insan tarafından hatırlanmayı ister. Hatırlamanın ve değer vermenin en zarif yolu ise her zaman canlı çiçeklerin eşsiz zarafeti olmuştur. Kendini özel hissetmek konusunda başarı sergileyen taze çiçekler, çok zor geçen bir günde negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirme konusunda başarılı olabilir. Kadınlar için hiç beklemediği bir anda sevdiği insandan gelen çiçek buketi ne ifade ediyorsa, erkekler içinde canlı çiçek aranjmanları aynı duyguları barındırır. Hoş bir sürpriz yapmak için sevdiğiniz erkeğe çiçek göndererek onun ilgisini çekmek çok daha kolaydır.

Huzurun, sevginin ve mutluluğun bir temsilcisi olarak özel günleri taçlandıran canlı çiçekler, kadın ve erkeklerin ilk görüşte bu güzellikten etkilenmesini sağlar. Şık ve anlamına uygun şekilde tasarım haline getirirken bir çiçek buketi, kadınları olduğu kadar erkekleri de çok fazla etkileyen bir sürpriz olabilir.

Erkeğe Hangi Çiçek Gönderilir?

Erkekler için gönderildiğinde mutluluk kaynağı olabilen çiçek modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Orkideler: Zarifliği ve gölgesinde yer alan ihtişamı ile erkekleri etkileme konusunda başarılı olan orkideler, erkeklerin çok sevdiği çiçekler arasında yer alır. Erkeğe orkide gönderilir mi? Diye kafanızda bir soru işareti oluştuğunda, orkidelerin saf duyguları ve zarif bir kişiliği temsil ettiğini unutmamanız gerekir. Dolayısıyla özel günlerde erkek arkadaşınızın aklını başından almak için orkideler çok uygun bir seçimdir. Masumiyeti ve berraklığı temsil eden orkideler, aynı zamanda güçlü olmayı simgelediği için tam olarak bir erkek çiçeğidir. Orkidenin asilliği temsil etmesi sayesinde, özellikle yeni bir işe başlayan erkek arkadaşınıza orkidelerden daha güzel bir hediye sunmanız mümkün değildir. Sizin için özel bir anlamı olan erkeğe orkide gönderdiğinizde, şaşkınlık ve mutluluk içerisinde hemen sizi arayacaktır.

Lilyumlar: Canlı renkleri ve mis kokusu ile lilyumlar, bir erkeğe çiçek alırken ilk tercihler arasında yer alır. Lilyumlar çok çekici ve pozitif enerji saçan çiçekler olduğundan, hiçbir erkek bu güzel çiçeklere hayır diyemez. Eğer buket haline getirerek lilyumlarla içinizdeki duyguları yansıtmak isterseniz, lilyumlardan daha güzel bir seçenek yoktur.

Teraryumlar: Minyatür bahçeleri yansıtan teraryumlar, bir erkeğe gönderilmek üzere değerlendirilebilen çok doğru bir seçim olarak karşınıza çıkar. Bu ürünler çoğunlukla plastik ya da cam şeffaf malzemelerden üretildiği için, bazı bitki türlerinin kara ortamını yansıtan akvaryum benzeri aranjmanlarla her zevke hitap eder. Doğanın içerisinde barındırdığı güzelliklerin bir kopyasını taşıması, ciddi yapıları ve bakan kişinin kendisini mini bahçesinde dinleniyormuş gibi hissettirmesi teraryumları tercih edilebilir kılar.

Sukulentler: Sukulentler, bakımı son derece kolay ve sahip olduğu sade görünümle dikkat çeken bir erkek çiçeğidir. Pek fazla bakım istemediğinden dolayı son derece uzun ömürlü bir bitki olan sukulentler, erkeklere hediye edildiğinde fazla bakıma ihtiyaç duymadan ilk günkü güzelliğini korumaya devam eder. Boyundan dolayı özel günlerde erkeklere çiçek hediye edilmesi gerektiğinde önemli bir kurtarıcı olduğu söylenebilir.

Saksı Çiçekleri: Saksı çiçekleri, standart çiçeklerle kıyaslandığında bir erkek için çok daha uygun bir çiçek modelidir. İş yerine sevdiği birinden gelen saksı çiçeklerini karşısında gören erkeğin sizi unutması mümkün değildir. Saksı çiçekleri arasından bir tercih yaparken, sevdiğiniz erkeği yansıtan ve bakımı diğer çiçeklerle kıyaslandığında daha kolay olabilen çiçek çeşitlerine yönelmesinde fayda vardır. Özellikle sahip olduğu beyaz zarif çiçeklerle ve boyu olarak sabit bir hızla büyümesinden kaynaklı ihtişamını sergilemekten çekinmeyen saksı çiçekleri özel günlerde erkeklere hediye etmek için uygun bir tercihtir.

Erkek Çiçekleri Bleaves Floral’da

Bir erkeğe çiçek hediye etmenin en temel sebebi aslında ona bir mesajı iletmeye çalışmaktır. Doğum gününde ya da sevgililer gününde canlı bir çiçek buketi gönderdiğiniz erkek arkadaşınız, özel günlerde çiçek almayı sevdiğinizi anlar. Dolayısıyla çiçek hediye alarak bu güzel bitkilerin verdiği mutluluğu deneyimleyen bir erkek, özel günlerde çiçek gönderimi yapması gerektiğini unutmaz. Ayrıca yeni işe giren bir erkek ya da kadın, sevdiği insan tarafından destek görmek ve hatırlanmak ister. ‘’Erkekler çiçek almayı sevmez’’ düşüncesinin ne kadar da yanlış olduğunu görmek için, ona benzersiz güzellikteki çiçek çeşitlerinden bir aranjman göndermek yeterlidir. Sizden gelen şık bir çiçek aranjmanının, sevdiğiniz erkeğin kalbinde bıraktığı etkiyi gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Erkekler genellikle görsel odaklı oldukları için, renkler onlar için uyaran görevi görür. Yapılan araştırmalara göre erkekler sarı, kırmızı ve turuncu gibi canlı renk tonlarına karşı asla hayır diyemez. Bu yüzden bir erkeğe çiçek gönderimi yaparken, ilk olarak boyuna doğru uzanan ve çağdaş görünümlü çiçek aranjmanlarına yönelmek daha doğru olacaktır. Tercih edilebilecek olan diğer erkek çiçekleri ise yeşil yapraklı ve çiçekli olan modellerdir. Dolayısıyla bir erkeğe hangi çiçek alınır? soru işareti olmaktan çıkmıştır. Özellikle sevdiği insan tarafından bir erkeğin işyerine gönderilen çiçekler, kibar karşılanan ve gurur verici bir jest olarak hafızalarda önemli bir yer edinir.

Erkeklere çiçek gönderimi yapmadan önce, firma seçimi konusunda da özenli davranmak gerekir. Bleaves Floral birbirinden çeşitli çiçek modellerinin arasında, erkekler için de uygun olan geniş bir yelpaze sunar. Sevdiğiniz erkeği mutlu ederken mis kokulu çiçeklerin eşsiz güzelliğini ona sunmak için web sitemizde yer alan birbirinden farklı çiçek tasarımlarına göz atabilirsiniz. Çiçeklerin dilinden en iyi anlayan firma olarak hizmet veren Bleaves Floral, kalitenin ve güvenin tek adresi olarak özel günlerinize şahitlik etmeye devam ediyor.