Kapat
63 ürün bulundu.

Kız İsteme Çiçeği

B.Leaves Floral Çiçek Tasarımları ile Mutluluğun Kapısını Aralayın Sevdikleriniz için Güvenle Online Çiçek Siparişi Oluşturun
Kız İsteme Çiçeği

Kız isteme merasimleri, evlilik için atılan ilk adımda kız ve erkek tarafı için çok önemli bir yere sahiptir. Bu özel günün iki taraf içinde ne anlam ifade ettiğini en iyi bildiğimizden isteme çiçeği olarak birbirinden farklı tasarımlarla Bleaves Floral farkıyla yanınızdayız. Kız istemeye giderken hediye almak gerektiğinde ilk akla gelen çiçek buketi seçenekleri, aynı zamanda tarzınızı ortaya koymasına fırsat tanır. Genellikle alınan hediyeler kişisel olarak bakılsa bile kız isteme çiçeği olarak kullanılan çiçek tasarımları sosyal medyada pek çok kişi tarafından görülen özel bir jesttir.

Evlilik kurumuna adım atarken gelin adayı ve damat adayının başrolde yer aldığı pek çok farklı merasim gerçekleşir. Bu merasimlerin amacı gelin ve damadın mutlu olması ve birlikte bir yaşama adım atarken hayatları boyunca unutamayacağı güzel anılarak imza atmasıdır. Bu nedenle örf ve adetler bir evlilik hazırlığında çoğunlukla ön planda tutulur. Kız isteme merasimi de evlilik arifesinde adetlerimizde var olan, gelin ile damadın ailesinin, arkadaşlarının, akrabaların bir araya geldiği çok özel ve heyecan dolu bir tören olarak bilinir. Türk kültüründe bir eve gidildiğinde eli boş gidilmediği için kız isteme merasiminde de çiçek ve çikolata olmazsa olmazdır. Bu hediyelerin kız isteme törenlerinde kalıplaşmış olduğu söylenebilir.

Kız isteme çiçeği bu noktada en özel ve dikkat çeken hediyelerden biridir. Genellikle alınan hediye kimse tarafından görülmezken kız isteme çiçeği erkek tarafının ve müstakbel damadın bir temsilcisi olarak herkes tarafından beğenilmelidir. Kız istemeye giderken hazırlanan çiçek buketinin kaliteli ve özel olması damadın geline verdiği değerin bir ispatı olmasının yanı sıra pek çok akraba, eş dost tarafından görüldüğü için daha özenli seçilmelidir. Bu sebeple kız istemeye giderken en taze, canlı renklere sahip olan mis kokulu çiçek tercih edilir.

Bu noktada birbirinden farklı çiçek seçeneklerini en özenli ve beklentilerinizi karşılayabilen niteliklerde size sunan firmalara yönelmeniz gerekir. Bleaves Floral, bu anlamda aradığınız çiçek seçenekleriyle kız isteme merasimine kendi imzanızı atmanızı sağlar.

Mis Kokulu Kız İsteme Çiçekleri

Canlı ve taze çiçekler kız isteme çiçeği modelleri arasında her zaman ilk sıralarda yer alır. Hazır buket seçenekleriyle kız istemeye gidebileceğiniz gibi gelin adayı ve damat adayının çiçek zevkini göz önünde bulundurarak özel çiçek aranjmanlarına da şans verebilirsiniz.

Kırmızı güller, aşkın ve sevginin çok uzun yıllardan beri bilinen tek temsilci çiçeğidir. Bu nedenle kız isteme gibi evlilikte çok özel bir yeri olan merasimlerde de çiçek buketi hazırlanırken ilk tercihler arasında bulunur. Dolayısıyla kız isteme çiçeği aradığınızda karşınıza ilk çıkacak olan kırmızı gül buketi modelleri olacaktır. Bunun temel sebebi kırmızı güllerin gerçek sevgiyi temsil etmesinin yanı sıra her konsepte uyum içinde olabilmesidir. Bir gelenek olarak kabul gören kırmızı güller kız isteme törenlerinde masa konseptlerinde çok sık tercih edilerek ortamın enerjisini yükseltir.

Sevdiği kızla hayatını birleştirirken ilişkiyi resmileştirmek için ailesiyle istemeye gittiği gün kucağında kocaman bir kırmızı gül buketi olan damat adayı çok mutlu ve gururlu olacaktır. Bunun sebebi hayatını birleştireceği kadının kırmızı gülleri beğenmeme ihtimalinin olmamasıdır. Özellikle 41 adet gül tanesinin bu güzel günde kullanılması çok önemlidir. 41 tane gülün buket haline getirilmesi, sevdiğinizin sizin için çok özel olduğunun bir ispatı olarak kabul edilir. Sevdiğiniz kişiyi onu istemeye giderken dünyanın en özel insanı olarak hissettirmek istiyorsanız ona 41 tane gülden oluşan bir çiçek buketi hazırlatabilirsiniz.

Ayrıca müstakbel eşinizin sevdiği çiçek modelini bilerek bu çiçeği kız isteme merasiminde kullanmak da çok doğru bir seçim olacaktır. Orkideler, kız isteme törenlerinde kullanılmak için son derece uygundur. Kız isteme çiçeği sadece sıradan bir çiçek buketi olarak görülmediğinden aynı zamanda damat adayının ne kadar zevkli bir insan olduğunu karşı tarafa gösterir. Bleaves Floral web sitesinde yer alan birbirinden farklı çiçek modellerimizi kız isteme merasimi gibi en önemli günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İkinci olarak kız isteme törenlerinde çok sevilerek kullanılan çiçek modeli beyaz ve pembe gül buketleridir. Firma olarak süsleme aşamasında çok özenli şekilde ilerlediğimizden bu narin ve kokusuyla baş döndüren taze çiçekleri seçerek web sitemizden tek tıkla sipariş vermeniz yeterlidir. Sonrasında siparişi onaylamak, adresinizi sisteme girmek ve ödeme yapmanız gerekir. En özel gününüz için özenle seçtiğiniz kız isteme çiçeğiniz aynı gün adresinize teslim edilecektir.

Kız isteme törenlerinde en sık tercih edilen çiçekler arasında canlı teraryumlar, vazo çiçekleri, büyük boy orkide aranjmanları, kırmızı ve beyaz gül seçenekleri ve renkleri gösterişli olan canlı çiçekler yer alır. Papatyalar bu canlı çiçeklerden en beğenilen çiçek tasarımı olarak dikkat çeker. Papatyanın saf ve masum görüntüsü, evlilik yolunda adım atarken gelin adayına karşı beslediğiniz gerçek ve samimi duyguların temsilcisi olabilir. Kız isteme çiçekleri canlı ya da yapay olarak tercih edilebilir. Aslında bu yüzden kocaman bir vazo içerisinde yapay çiçekler de kız istemeye giderken çok fazla rağbet görmektedir.  Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan, bulunduğu alanlara şıklık ve renkleri dolayısıyla pozitif enerji katan kız isteme çiçeğini uzun yıllar boyunca saklama imkânı yakalayabilirsiniz.

İstemeye giderken çiçeksiz şekilde gitmek karşı taraftan ayıp olarak algılanabileceğinden ince ve zarif düşünceli olduğunuzu ispat etmek adına mutlaka çiçek buketi götürmeniz gerekir.  Her ne olursa olsun kız istemeye giderken mutlaka kız isteme çiçeği ile birlikte gitmelisiniz. Bu güzel gün için seçtiğiniz çiçeklerin uzun ömürlü, canlı, parlak renkli olmasına ve o ana uyum sağlamasına dikkat etmenizde fayda vardır.

Kız istemeye giderken hazırlanan çiçekler, normal bir özel günde hazırlanan çiçeklerden çok daha özenli seçilmelidir. Bu özel günün anlam ve önemini barındıran çiçeklerin seçilmesi ve aynı özenle hazırlanarak karşı tarafa sunulması ailelerin bir araya geldiği bu günde ilk izlenim açısından önemlidir. Bleaves Floral’da kız isteme merasimine uygun çiçekler ve çok özel konseptler bulunmaktadır. Kız istemeye giderken tercihinizi canlı çiçeklerden yana kullanmak mis kokuların evlilik yoluna ilk adım attığınız günde siz eşlik etmesini sağlarken, diğer yandan vazoya konularak ortama güzel bir hava katmasını sağlayabilirsiniz. Kız istemeye giderken kullanılan çiçeklerin çok fazla renkli olmaması ve 3 çeşitten fazla çiçek kullanılmamasına dikkat etmeniz gerekir.  Ayrıca isteme çiçeklerinin deste şeklinde daha küçük boyutlarda ve sevimli olmasına özen göstermeniz sizi bir adım öne taşır.

Nesillerden nesillere aktarılan, evliliğe ilk adımda çok özel yeri olan kız isteme merasimlerinde çiçek ve çikolata götürmek nasıl detaycı olduğunuzu ve bu ilişkiye değer verdiğinizi gösteren somut bir detaydır. Bu nedenle sıcak, sevimli ve soft renklerden oluşan konseptlere yönelmeli ve çiçek buketinizi de bu konsepte uygun modellerden seçmelisiniz. Çiçek buketinin üzerine sıkılan simli ve renkli spreyler ve hoş parfümler çiçek buketinin daha dikkat çekici olmasını sağlayacaktır. Bu sayede kız istemeye gittiğiniz akşam içeri çiçek buketiyle girdiğiniz an orada bulunan herkesin ilgisini çekecek ve hedefinize ulaşmış olacaksınız.

Mis Kokulu Kız İsteme Çiçekleri Bleaves Floral’da

Kız isteme gibi özel günlerde çiçek tercihiniz kişisel tarzınızı yansıtır iken aynı zamanda karşı tarafa karşı beslediğiniz güzel duyguların bir temsilcisi olma görevini üstlenir. Bu nedenle çiçek seçimi kadar firma seçimi konusunda da titiz davranmanız şarttır. Aksi takdirde hayatınızın en özel ve anlamı gününde götüreceğiniz çiçek buketiyle kız tarafına mahcup olmak ve olumsuz bir izlenim yaratmak kaçınılmaz olacaktır.

Bleaves Floral bu anlamda aradığınız üst düzey kalite standartlarına sahip, şık ve modern çiçek tasarımlarını sizlere sunan son derece nitelikli bir çiçek firmasıdır. Geniş çiçek yelpazesinin yer aldığı Bleaves Floral web sitesine göz gezdirdiğinde kız isteme, nişan, düğün gibi tüm özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz pek çok çiçek seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ayrıca hangi özel günde nasıl bir çiçek aranjmanı kullanmanızın uygun olacağı konusunda bir fikriniz yoksa bize ulaşarak alanında uzman ekibimizden gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz.

Çiçek dünyasında verdiği hizmetle ve kaliteli çiçek modelleriyle fark yaratmayı başaran Bleaves Floral en özel günlerinizde yanınızda olmak ve gönül rahatlığıyla satın aldığınız çiçeklerle sevdiklerinizin yüzünü güldürebilmek için çalışmaya, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Sevdiklerinize karşı hoş bir jest yapmak ve sıradan günlere bile rengârenk, mis kokulu çiçekler eşliğinde anlam katmak istiyorsanız sizde hemen şimdi Bleaves Floral’a göz atabilirsiniz. Çiçekçilik sektöründe ayrıcalıklı imkânlar ve nitelikli çiçek tasarımları Bleaves Floral’da sizi bekliyor.