Kapat
100 ürün bulundu.

Yeni Doğan Bebek Çiçekleri

Yeni Doğan Bebek Çiçekleri

Hayatımızdaki en önemli anların başında hiç şüphesiz evlat sahibi olmak gelir. Dengelerin tümüyle değiştiği, yaşama olan bakış açılarının farklılaştığı muazzam duyguların yaşandığı en özel andır doğum. Bu özel anı yaşayan sevdiklerimizin yanında olup mutluluklarını paylaşmak için çiçekler en güzel seçenektir. Anı ölümsüzleştirmek, daha anlamlı bir hale dönüştürmek için oldukça tercih edilir. Mis kokulu çiçek aranjmanları eşiniz, dostlarınız ve aile bireyleriniz için tercih edebileceğiniz en güzel hediyedir. Bleaves Floral farkı ile sevdiklerinizin değerli gününde aynı gün teslimat seçenekleri sayesinde çiçek göndermek her zamankinden daha zevkli.

Yeni Doğan Çiçekleri

Yeni doğan bebek çiçekleri, yeni doğan bir bebeği kutlamak ve ailesine sevgi ve mutluluk göstermek için gönderilen çiçek aranjmanlarıdır. Bu aranjmanlar genellikle pastel renklerde çiçekler ve yeşillikler içerir. Kız bebek ve erkek bebekler için farklı pek çok seçenek bulunur.

Yeni doğan bebek çiçekleri seçerken, sevimli bir peluş hayvan veya bir hediye sepeti gibi diğer küçük hediyelerle birlikte sunulabilir. Bebek çiçeği çeşitleri arasında gül, lale, krizantem, lilyum ve çiçekli bitkiler gibi farklı seçenekler bulunur ve aranjmanları özelleştirmek için farklı vazolar kullanılmaktadır.

Yeni bir bebeğin doğumu kutlamak için çiçek göndermek, ailenin bu mutlu zamanında yanında olduğunuzu göstermenin harika bir yolu olabilir. Farklı çiçek tasarımları ile bu güzel günü taçlandırabilirsiniz. Bebek tebriği çiçek seçeneklerine Bleaves Floral aracılığı ile ulaşabilir, sevdiklerinizin hayatındaki en özel ana ortak olabilirsiniz.

Hoş Geldin Bebek

Çocuk sahibi olan yakınlarınıza çiçek sipariş etmek onların mutluluğuna ortak olmanın en güzel yoludur. Hoş geldin bebek çiçeği olarak canlı çiçekler, yeni doğan bebekleri kutlamak ve ailelere sevgi ve mutluluk göstermek için özel olarak tercih edilir. Bu tür çiçek aranjmanları, genellikle pastel renklerdeki çiçekler ve yeşillikler kullanılarak hazırlanır ve yeni bir bebeğin doğumunun güzel bir şekilde kutlanmasına yardımcı olur.

Canlı çiçekler, özellikle lale, krizantem, gül, lilyum ve diğer çiçekler gibi farklı türler seçilebilir. Bu çiçekler, farklı renklerde ve boyutlarda olabilir ve güzel tasarımlar oluşturabilirler. Bununla birlikte, yeni doğan bebek çiçekleri için genellikle pastel renklerdeki çiçekler tercih edilir. Bu renkler, yeni doğan bebeklerin masumiyetini ve sevimliliğini yansıtır.

Canlı çiçekler, evlerde ve ofislerde dekorasyon amaçlı kullanılır ve aynı zamanda doğal bir hava katmak için de kullanılır. Yeni doğan bebek çiçekleri de aynı şekilde kullanılabilir ve ailelere hoş bir sürpriz yapmak için mükemmeldir.

Yeni doğan bebek çiçekleri canlı, güzel ve anlamlı bir hediye olarak tercih edilebilir. Yeni bir bebeğin doğumunu kutlamak için bu özel hediyeyi vermek, ailenin mutluluğunu paylaşmak ve sevgi dolu bir jest yapmak için harika bir yoldur.

Yeni Bebek Çiçeği Notuna Ne Yazılır?

Yeni bebek çiçeği notuna yazabileceğiniz birkaç örnek:

 • "Yeni doğan prensesinizi ve sizi kutluyoruz! Sevgi dolu günlerinizin devamını dileriz."
 • "Yeni dünyanızın güzelliği karşısında büyülenmiş durumdayız. Hep birlikte mutlu günler,aylar,yıllar dileriz."
 • "Yeni doğan bebeğinizin doğumunu kutluyor, size sonsuz mutluluklar diliyoruz. Tüm hayatınız boyunca birlikte güzel anılar biriktirmeniz dileğiyle."
 • "Hayatınıza yeni bir melek katıldı! Bebeğinizin doğumunu kutlar, ailenize sağlık, mutluluk ve huzur dilerim."
 • "Yeni doğan bebeğinizin kokusunu, tatlı gülüşünü ve her anınızı aydınlatmasını dileriz. Kutlu olsun."
 • "Güzel annenin güzel bebeği iyi ki geldin hayatımıza."
 • "İyi ki geldin dünyamıza güzel bebek. Güzel annen ve babanla huzur dolu bir hayat diliyoruz sana. "
 • "Sana her zaman destek olacak, seni sevecek ve seninle gurur duyacak bir aileye sahip olduğunu unutma. Seni çok seviyoruz ve seninle geçireceğimiz her anı dört gözle bekliyoruz."
 • "Bebeğimiz için kalbimizden gelen en güzel dileklerimizle bu notu yazıyoruz. Sizlere kucak dolusu mutluluklar, sağlık ve huzur diliyoruz. Bebeğinizin her günü ayrı güzelliklerle dolu olsun. Onun büyümesi ve gelişmesi için hep yanınızda olacağız. 
 • Yeni bebek çiçeği hayatınıza renk, neşe ve umut getirsin. Hep birlikte mutlu yıllar diliyoruz. "
 • "Size yeni bebeğiniz ile birlikte mutlu bir yaşam diliyorum, bu güzel haberi duyduğum için çok mutlu oldum. "
 • "Bebekli bir hayata hoş geldiniz! Umarım, sağlıkla, mutlulukla büyür ve ailenize çokça neşe katar."
 • "Yeni bir bebek, yepyeni bir başlangıç demektir. İyi ki aranıza katıldı ve size bu güzel hediyeyi verdi."
 • "Bu özel zamanınızda sizinle birlikteyim ve yeni bebekleriniz için en içten dileklerimi iletiyorum. Onları sevgi dolu bir ortamda büyütmenizi dilerim."
 • "Bebekler, hayatın en güzel mucizelerinden biridir. Siz de bu mucizeyi yeniden yaşadığınız için çok şanslısınız. Hep birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmeniz dileğiyle."
 • "Zaman artık sizin için durdu ve yeniden başlayacak. En güzel günlerinizi onunla yaşayacaksınız, yaşayacağız. İyi ki geldin hayatımıza prensimiz. Sizi seviyoruz. "
 • "Zorlukların çiçek açtığı muazzam hediyeniz artık dünyada. Sevgiyle büyütün ve hep sevgiyle kalın. "
 • "Güneşimiz doğdu. Artık hayat bambaşka. Kocaman bir aile olmak çok güzel. "

Notunuzda sevgi ve neşe dolu bir mesaj iletmek, ailenin mutluluğuna katkıda bulunmak için harika bir yoldur. Unutmayın, notunuzun kişisel ve samimi olması, aileye verdiğiniz önemi göstermenize yardımcı olacaktır.

Yeni Doğan Canlı Çiçekleri

Yeni doğan canlı çiçekleri, bebek sahibi olanların en sevdiği hediye seçenekleri arasında yer alır. Bebeklerin doğumu, aile için önemli bir dönüm noktasıdır ve bu özel anı kutlamak için canlı, taze çiçek tercih edebilirsiniz. Bebek çiçeği olarak da bilinen yeni doğan bebek çiçeği canlı ve genellikle pastel tonlarında, yumuşak dokulu çiçeklerden oluşur.

Canlı çiçeklerin sipariş edilmesi, aileye bu özel anlarında birlikte olduğunuzu ve onları mutlu etmek için özel bir çaba harcadığınızı gösterir. Taze çiçeklerin sipariş edilmesi, sevdiklerinizin daha uzun süre keyifle izleyebileceği, güzel kokulu bir hediye sunmanıza yardımcı olur.Bebek çiçeği olarak da bilinen yeni doğan canlı çiçekleri, doğru bir şekilde seçildiğinde, hem anne babaların hem de bebeklerin mutluluğunu ortak olmanızı sağlar. 

Yeni doğan canlı çiçekleri, bebek sahibi olanlar için özel bir hediye seçeneğidir. Canlı, taze çiçekler sipariş etmek, hediyenin daha özel ve anlamlı olmasını sağlar. Ancak, çiçeklerin doğru bir şekilde seçilmesi ve sipariş verilmesi, hediyenin aileye mutluluk vermesini sağlamak için önemlidir. Doğru seçim, aynı gün teslimat ve kaliteli çiçekler için Blevaes Floral ailesine güvenebilirsiniz. Sizlerin ve sevdiklerinizin mutluluğu için çalışıyor, en güzel anlarınızda yanınızda olmayı hedefliyoruz. 

Yeni Doğan Bebek Çiçeği Fiyatları 

Çiçek göndermenin önem kazandığı en güzel günlerden biri hiç şüphesiz bebeklerin dünyaya geldiği günlerdir. Bu eşsiz gün için gönderilen çiçeklerin son derece kaliteli ve taze olmasını isteriz. Aynı zamanda  bütçemize uygun olması için de araştırmalar yaparız. Yeni doğan bebek çiçekleri için fiyat skalası oldukça çeşitlidir. Fiyatlarda oluşan farklılığının pek çok sebebi bulunmaktadır. Bleaves Floral kalitenin yanında uygun fiyatlı modellere ulaşabileceğiniz en güvenilir adres. Geniş ürün skalamız içerisinden özgün tasarımlar ile birleştirelen mis kokulu çiçekler ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.