Kapat
34 ürün bulundu.

Vazoda Çiçekler

Vazoda Çiçekler

Sevdiklerimizi beklemediği zamanlarda şaşırtarak, onların yüzünde kocaman bir gülmemenin sebebi olmanın en tatlı yolu her zaman çiçeklerden geçer. Bazen tek bir gül, bazen bir buket papatya gerçek mutluluk için yeterli olurken, bazen de vazo çiçekleri sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermenin bir yolu olarak değerlendirilebilir.

Vazoda çiçek bakmak ve vazoda çiçek aranjmanında bütün zarafeti ile boy gösteren birbirinden farklı çiçekleri hediye etmek, buketlere göre çok daha uzun süre güzelliğini koruyabildiğinden çok doğru bir tercihtir. Bu çiçekler saksı yerine vazoda kullanıldığında, çok daha estetik bir hava yaratır. Vazoda çiçek aranjman seçenekleri arasında birçok farklı vazo çeşidinin yer aldığını söylemek mümkündür. Evinizde dekoratif bir unsur olması için ya da sevdiklerinize hediye etmek amacıyla vazo içerisinde yerleştirilen farklı çiçek modellerini Bleaves Floral web sitesinde satın alabilirsiniz.

Mis kokulu çiçeklerin güzelliğini sergilemesine fırsat alanı oluşturan vazo çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Top vazo,
  • İsme özel vazo,
  • Cam vazo

Çok farklı bitkileri yetiştirmenize fırsat veren vazoların içerisinde halihazırda mevcut çiçekler de yer alır. Gül ve şakayık çiçeği aranjmanları ya da daha çok soft temalı aranjman çeşitleri iç mekan dekorasyonuna çok şık bir dokunuş katar.

Vazoda Çiçek Aranjmanı Modelleri

Günümüzde çok sık şekilde tercih edilen vazoda çiçek aranjmanları, birden fazla çiçek çeşidi ile her zevke hitap eden geniş bir yelpazeye sahiptir. İçinde yer alan özel süngerler sayesinde, su sızdırmayan ancak çiçekleri canlı tutabilecek bir sisteme sahip oldukları söylenebilir. Farklı renk seçeneklerinde, örgü şeklinde ya da kişisel zevklerinize uygun temalarda tasarlanan vazo ve çiçek aranjmanları, farklı ortamlara uyum sağlayabilecek çeşitlilikte üretilir.

Farklı vazoda çiçek modellerinden zevkinize uygun olan seçeneği tercih ederek, 2 günde bir su vererek canlı çiçeklere topraksız şekilde hayat verebilirsiniz. Hazır ya da sipariş buketlerin saksıda teslim edilen versiyonu olan cam vazoda aranjman buket seçenekleri ile çok kolay bir şekilde yetiştirilebilir. Bu çiçekler aynı zamanda hem çiçek hem de vazo olarak set halinde sunulur. Bu yüzden ekstra olarak vazo satın almaya gerek duyulmadan aranjman çiçek seçeneklerine sahip olmak mümkündür.

Özel günlere anlam katan ve sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayan vazoda çiçek seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

Vazoda Sümbül: Vazoda çiçek satın alımlarında çok büyük bir kolaylık sunan aranjman seçenekleri vardır. Bu çiçek modelleri arasından en fazla dikkat çeken ise sümbül aranjmanlarıdır. Güzelliği ile dikkat çeken sümbüller, aynı zamanda büyük boylu olduğu için beklentileri karşılar. Şık vazo tasarımı ve sümbüllerin iz bırakan görsel güzelliği ile özel günlere anlam katma konusunda başarılıdır. Aranjman içerisinde yer alan sümbül çiçeğinin mor rengi; mavi, yeşil, beyaz ve morun diğer renkleri ile bir arada olacak şekilde harmanlanır.

Orkide: Orkideler, vazo içerisinde bütün zarafeti ile iç mekân dekorasyonuna estetik bir katkı sağlar. Dikkat çeken güzelliği, mis kokusu ve uzun ömürlü kullanımı ile sevdiklerinize vazoda çiçek hediye etmek isteyen kişiler için orkide çok başarılı bir seçimdir.

Gül: Güller, çok uzun yıllardan beri aşkın, sevginin ve tutkunun temsilci çiçeği olarak kabul edilmiştir. Hem renkleriyle hem de mis kokusuyla özel günlerin olmazsa olmazı olan bu zarif çiçekleri vazo içerisinde tercih ederek, yaşam alanlarınıza sağladığı görsel güzelliği doyasıya yaşayabilirsiniz.

Vazoda aranjman fiyatları, kullanılan çiçekler başta olmak üzere vazoların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bleaves Floral web sitesinde hem sulu hem de susuz yapıda birçok farklı aranjman çeşidi yer alır. Bu noktada kullanım amacınıza uygun şekilde tercih edebileceğiniz aranjman çeşidini dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Fiyat ve vazo çiçekleri çeşitlerine Bleaves Floral sitesinden göz atarak, zahmetsiz ve şık bir şekilde çiçek yetiştirmenin kolaylığını evinizde deneyimleyebilirsiniz.

Duyguları yansıtmanın en güzel yollarından biri olan çiçekler, kullanılan alana çok hoş bir görüntü ve ferahlık katar. Bu sayede iç mekânda şık dekorasyon unsurlarına özen gösteren kişiler için vazo çiçekleri olmazsa olmaz bir seçenek haline gelir.

Her canlı çiçek gibi, vazoda çiçeklerde bakımını yapmak gerektiği zamanlarda bazı kurallara dikkat edilmesini gerektirir. Bu kurallar şu şekilde sıralanabilir:

  • Vazonun içi mümkün olduğunca temiz olması çok önemlidir,
  • 3-5 gün aralığında vazoda yer alan çiçeklerin dallarının alt kısmının 3 cm kadar keskin bir bıçakla çapraz şekilde kesilmesi gerekir,
  • Vazo içerisinde yer alan suyun 3-4 günde bir mutlaka değiştirilmesi gerekir,
  • Vazoyu direkt olarak güneş ışığı alan bölgelere yerleştirmek doğru değildir,
  • Vazoya konulması gereken su miktarının çok doğru şekilde ayarlanması gerekir. Fazla konulan su, çiçeklerin erkenden çürümesine neden olabilir. Normal boyutlarda olan vazoda çiçekler için yarım litre kadar su yeterli olacaktır. Daha büyük bir vazoda çiçek bakımı yapılması istendiğinde, su miktarını biraz daha artırmakta fayda vardır. Vazoda çiçeklerin solmaması için alt dallarının su ile yumuşaması gerekir. Bu durum çiçeğin daha fazla su çekmesini engelleyerek, canlı çiçeklerin aynı güzelliğini koruyarak daha uzun süre yaşamasını sağlar,

Vazoda çiçekler için özel olarak satılan çiçek besinleri kullanılabilir. Bunlar suda eritilerek vazoya eklenir ve çiçeklerin solmaması için yapılabilecek uygun seçeneklerden biridir.

Vazo içerisinde bulunan çiçekler; ev dekorasyonundan özel gün hediyesine kadar birçok farklı alanda kullanılabilen çok şık bir hediye alternatifidir. Hem estetik bakımdan hem de ilgi çekici bir görüntü sunmasından kaynaklı, vazoda çiçekler son dönemin en popüler hediye tercihi haline gelmiştir. Vazo içerisinde çiçekler, birçok alanda farklı türde gelir ve her biri farklı bir güzellik sunar.

Vazo içerisinde sergilenen mis kokulu çiçeklerin uzun süre boyunca canlı kalabilmesi için, düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımı yapılmayan vazo çiçekleri, ne kadar güzel olursa olsun kısa süre içerisinde solacaktır. Ayrıca vazo çiçeklerinin her birinin farklı bir anlam taşıdığının bilinmesinde fayda vardır. Özel günlerde ve duygusal zamanlarda sevdiklerinize iletmek istediğiniz duyguları şeffaf şekilde yansıtmak için kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse; beyaz zambaklar saf ve temiz duyguları yansıtırken, kırmızı güller aşkı yansıtır. Doğru vazo çiçeğini tercih ederek, sevdiklerinize iletmek istediğiniz gerçek duyguların anlamını güçlendirebilirsiniz.

Vazoda çiçekler, yalnızca ev dekorasyonunda değil, aynı zamanda birçok farklı alanda kullanılmak üzere değerlendirilen ideal bir seçenektir. Özel günlerde sevdiğiniz insanlara hediye olarak verebileceğiniz bu zamansız hediye, diğer yandan ofis ortamlarının enerjisini canlandırmak için doğru bir tercihtir. Ayrıca cenaze törenlerinde, düğünlerde ve diğer özel etkinliklerde vazo çiçekleri ortamın havasını tamamen değiştirir.

Vazo içerisinde çiçekler; doğanın sunduğu sınırsız güzelliği ev ortamına taşıyan, duyguları daha açık şekilde ifade etmeye yardımcı olan ve ortamın enerjisini yükselten özel dekoratif unsurlardır. Farklı çiçek türleri arasında tercih yapmak, duygulara anlam katmak için çok güzel bir fırsattır. Aynı zamanda düzenli bir bakımla çiçeklerin ömrünü uzatmak, onların görsel güzelliğini daha uzun süre koruma altına almak mümkündür. Vazo içerisinde yer alan her çiçeğin kendine has bir hikayesi ve içerisinde barındırdığı bir anlam vardır. Bu yüzden çiçek seçimi konusunda dikkatli olmak ve anlamına uygun yerlerde doğru çiçek seçimi ile sevdiklerinizin yaşamında iz bırakmayı hedeflemek gerekir.

Mis Kokulu Vazo Çiçekleri Bleaves Floral’da

Vazo çiçekleri; özel günlere değer katan çok şık bir hediye alternatifi olduğu için, son yıllarda her kesimden insanın tercih ettiği bir seçenektir. Vazo modeli başta olmak üzere, vazo içerisinde yer alan çiçek tercihine kadar dikkatli seçimler yaparak hafızalarda yer eden bir jeste imza atmak mümkün olabilir. Sonrasında firma seçimi konusunda dikkatli davranmanın önemi tartışılmazdır. Kaliteli bir çiçek firması sayesinde değer verdiğiniz insanlara karşı beslediğiniz duygular daha samimi şekilde açığa çıkar.

Bu konuda nitelikli hizmet anlayışı ile ön plana çıkan Bleaves Floral, vazo çiçekleri söz konusu olduğunda çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Uzun yıllardan bu yana çiçek sektöründe var olan rekabetin farkında olan ve bundan yola çıkarak kalite standartlarından ödün vermeyen firmamız için öncelikli olan daima en özel anlarınıza seçkin çiçek çeşitleri ile eşlik etmektir. Sizde değer verdiğiniz insanları mutlu etmek için mis kokulu bir çiçeğin ışığında unutulmaz jestlere imza atmak için Bleaves Floral web sitesinde yer alan geniş çiçek modellerine göz atabilir, her zevke ve her kesime hitap eden birbirinden renkli çiçek modellerine kalite ve güven odaklı sahip olabilirsiniz. Aynı gün teslimat özelliği ile dilediğiniz adrese en güzel çiçekleri göndermenizi sağlayan B. Leaves Floral mutluluk dağıtmaya ve sevdiklerinizin yüzünü güldürmeye devam ediyor.