Kapat
33 ürün bulundu.

Açılış Çiçekleri

Açılış Çiçekleri

Açılışlar, iş insanlarının yeni bir iş kurduklarında ya da şube açtıkları zamanlarda gerçekleştirilen törenler olarak bilinir. Bu süreç, her ne kadar çok normal kabul edilse bile, aslında iş yeri sahibi için son derece heyecan vericidir. Açılışı gerçekleştirecek olan kişinin, bu özel günde mutlu olması ve heyecanı yatıştırmayı başarabilmesi için iş yerlerinin önünde konumlandırılan açılış çiçekleri önemli bir yere sahiptir. Organizasyonun büyüklüğüne ve açılışa konu olan sektörün sahip olduğu niteliklere uygun şekilde tercih edilebilecek olan açılış çiçek çeşitleri, günümüzde çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yelpaze içerisinde zevkinize uygun yeni iş yeri çiçeklerini tercih ederek,  hayatınızda kıymetli bir yeri olan kişilere çıktığı bu yolculukta yanında olduğunuzu hissettirebilme fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Açılış sahibi çok yakın bir arkadaşınız olabilirken, sadece uzaktan tanıdığınız bir firma yetkilisi de olabilir. Her kim olursa olsun, canlı çiçeklerin eşsiz güzelliğini yeni bir iş yeri açarken görmek mutlu eder ve güzel bir izlenim yaratır. Açılış çiçekleri genel olarak çelenklerden oluşur. Açılan işyerinin niteliğine ve niceliğine göre farklı çiçek modellerini tercih etmek de mümkündür. Örnek vermek gerekirse; avukat olan biri kendisine yeni bir ofis açılışında, ona çelenk göndermek doğru bir seçim olmayacaktır. Bunun yerine avukat ofisi açan arkadaşınıza, her gördüğünde sizi hatırlatacak olan saksı çiçeklerinden bir alternatif seçim yapabilirsiniz.

Eğer bu kişi, aranızda samimi ve duygusal bağ olan biri ise çok büyük ve ihtişamlı gül buketleri ya da çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz. Pastane gibi bir dükkân formatında ticarethane açılışı için ise tercih her zaman çelenk modellerinden yana olmalıdır. Tek bir çiçek çeşidinden oluşturulabilen çelenklerin çiçek aranjmanları ile hazırlanan birbirinden farklı birçok modeli vardır. Açılış çiçek çeşitleri için çok zengin alternatifler vardır. Bunlar arasından bütçeye uygun en şık tasarımları tercih etmek, sevdiklerinizin omuzunda bir dost eli hissetmesini sağlar. Bu noktada en önemli olan, özel günü es geçmemek ve ince düşünmek olduğundan çiçeklerin dikkat çekici güzelliği bu konuda kurtarıcınız olacaktır.

Hediyeli çiçekler, dükkân ve ofis açılışlarında tercih edilebildiği gibi, nikâh ve nişan törenlerinde de doğru tercih olabilir. Sevdiğiniz insanların en özen anına şahitlik ederken, bu mutluluğu çiçekler aracılığı ile taçlandırmak, çiçekleri alanların gözünde unutulmaz bir yere sahip olmanızı sağlar. Açılış törenlerinde tercih edebileceğiniz çiçek çeşitlerinin içerisinde gül buketi, iki kişiye özel aşkı yansıtan isim baş harflerinden güller, kutuda 3 kırmızı gül, renkli lisyantüs çiçeği, kutuda güller ve çikolatalar, vazoda 15 gül gibi seçenekler değerlendirilebilir.

Bunlarla beraber beyaz gül tasarımları, 41 gül buketi, kütükte tek güllü papatyalar, kutuda 12 kırmızı gül aranjmanları gibi seçenekler yer alır. Eğer açılışı yapan kişi ile aranızda herhangi bir duygusal bağ yoksa güllerin yerine farklı çiçek modellerinin yer aldığı çiçek aranjmanlarına yönelebilirsiniz.  Ayrıca açılış ve tören çiçeklerinin üzerine eklenen duygusal kartlar, karşı tarafta olumlu bir etki yaratır. Ekleyeceğiniz kartın üzerinde, değer verdiğiniz kişiye başarılar dilemek, yeni kurulan işyerine hayırlı olsun demenin en güzel yoludur.

Açılış Çiçekleri Neden Önemlidir?

Açılışlar, açılışı gerçekleştiren kişiler için oldukça önemli bir konumda yer alır. Bu özel gün, sizin için o kadar önemli olmasa bile, yeni iş kuran biri için o günün unutulmaz olduğunu göz önünde bulundurmalı ve buna uygun hareket edilmelidir. Bunun için açılış çiçeği seçerken, karşınızdaki kişinin bu duruma gösterdiği önem ve özen doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Açılışın büyüklüğü ve açılışı yapan kişinin bu olaya bakış açısı, çiçek seçimi konusunda yol gösterici olacaktır. Bu sayede hangi çiçeği tercih etmeniz gerektiğine dair rahatlıkla seçim yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Bir dükkânın ve iş yerinin açılışı sadece bir kere gerçekleşir. Eğer arkadaşınız bir ofis açacaksa ve bunu ilk kez gerçekleştiriyor ise onun için çok özel olduğu doğrudur. İleri zamanlarda ikinci ya da üçüncü şubesini açabilme ihtimali her zaman olsa da önemli olan ilk heyecanını nasıl yaşadığıdır. Bu özel gün asla unutamayacağı için, en önemli gününde arkadaşınızı ve değer verdiğiniz diğer insanların yanında olduğunuzu onlara hissettirmek gerekir.

Çiçek gönderimi yapmak ve bir karşılık beklemek arasında herhangi bir bağlantı kuramıyorsanız yalnızca değer verdiğiniz kişileri mutlu edebilmek için elinizi taşın altına koyabilirsiniz. Sizin için aslında çok küçük bir jest olarak görünen bu açılış çiçeği, karşınızdaki insan için çok büyük bir anlam ifade ediyor olabilir. Bu durumu göz önünde bulundurmak seçim yaparken daha özenli davranmanızı sağlar.

Açılış Çiçeği Fiyatları

Açılış ve tören fiyatları, birbirinden çok farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Bu fiyat değişikliğinin ortaya çıkmasının ilk sebebi ise, çiçeğin çeşidi ve tasarım özellikleridir. Açılışlarda ve törenlerde, her türlü çiçek modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu çiçekler arasında yapacağınız özgün seçimlerde, çiçeğin çeşidine ve türüne karar verdikten sonra hangi forma göndermek istediğinize sıra gelmiş demektir. Saksı, çelenk, buket ya da kutu gibi birbirinden farklı materyaller aracılığı ile gönderilen çiçeklerde fiyat değişiklikleri söz konusu olabilir. Çiçeği nasıl bir formatta göndermek istediğinize karar verdikten sonra, bir sonraki aşama çiçeğin hangi boyutlarda olacağına karar vermektir

Sevdiğiniz insanın iş yeri açılışı için göndereceğiniz çiçeğin sayısı kaç adet olacak, çiçeklerin süsleme stili nasıl olmalı, çiçeklerin kalitesi ve hacmi, çiçekle beraber başka hediyeler göndermek isteyip istemediğiniz gibi sorunların cevapları, ürünün fiyatına doğru atılan adımlar olacaktır. Ayrıca tüm bu kriterlerin yanı sıra, hangi çiçek firmasını tercih ettiğiniz de kalite bakımından önemlidir. Açılış çiçeğinin, belirttiğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi, marka değeri gibi unsurlar tören ve açılışlarda fiyat üzerinde etkisini gösterir. Sevdiğiniz ve hayatınızda önemli bir yeri olan kişiler için tercih edebileceğiniz tüm açılış ve tören çiçek modelleri, Bleaves Floral’da sizi bekliyor.

Açılış Çiçeklerine Bleaves Floral İmzası

Bleaves Floral, bu anlamda her zaman üst düzey kalite standartlarına sahip hizmet anlayışına kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan profesyonel bir çiçekçi olarak karşınıza çıkar. Günümüzde online çiçekçilik hizmetinin ön plana çıkması, firmaların bu konuda daha fazla rekabet içerisinde olmasına neden olmuştur. Bu rekabet dolayısıyla zaman zaman hizmet kalitesinin düşmesine neden olabilir. Nitelikli olmayan bir firmadan, sevdikleriniz için hoş bir sürprize imza atmak için çiçek sipariş ettiğinizde, düşük kaliteden kaynaklı değer verdiğiniz insanlara karşı mahcup olabilirsiniz. Bu yüzden her zaman müşteri memnuniyetine, çiçeklerin sevgi dilini en şeffaf ve şık şekilde yansıtmayı hedefleyen firmalara öncelik vermeniz gerekir.

Bleaves Floral, uzun yıllardır bu sektörde verdiği hizmetlerde, önceliği daima müşteri memnuniyeti ve özel anlarınıza şahitlik etmek olduğundan büyümeye ve gelişmeye devam eder. Hangi durumda nasıl bir çiçek çeşidi tercih etmek gerektiğini bilmediğinde, alanında uzman kadromuz bu konuda gerekli desteği vermek için her an hazırdır. Geniş çiçek tasarımlarının yer aldığı Bleaves Floral web sitesinde her zevke ve her kesime uygun çiçek tasarımlarını bir arada bulabilirsiniz. Siparişiniz en kısa süre içerisinde, büyük bir özenle hazırlanır ve sevdiklerinize ulaştırılır. Sizde çiçek gönderiminde Bleaves Floral kalitesini deneyimlemek için hemen web sitemize göz atabilirsiniz.