Kapat
42 ürün bulundu.

Çok Satan Çiçekler

Çok Satan Çiçekler

Çiçekler mis kokusu ve canlı renk seçenekleriyle, çok uzun zamanlardan bu yana özel günlerin vazgeçilmez hediye alternatif olmaya devam eder. Çok satan çiçekler olarak hazırlanan ve beklentileri karşılayan özel aranjmanların yerinin çok farklı olduğu söylenebilir. Canlı çiçeklerin insanların hayatında çok önemli bir yeri olduğu ve her zaman insan yaşamının en güzel anlarına şahitlik ettiği bilinir. Buna bağlı olarak canlı çiçekler kişilerin özel günlerini taçlandırır iken, diğer yandan evlerde en doğru koşullar sağlanarak bakıldığında çok şık bir iç mekan dekorasyonu oluşturur. Bu eşsiz güzelliğe sahip olan dekorasyon, çiçek bakarak büyütmeyi ve bitki bile olsa bir canlının gelişimine şahitlik etmeyi sevenler için olmazsa olmazdır. Özellikle sahip oldukları canlı renkleri ile çiçeklerin bulunduğu ortama çok güzel bir hava katmak konusunda etkisi tartışılmazdır.

En Çok Satan Çiçek Siparişi

Günümüzde evde, sokakta, işyerinde ve daha birçok yaşam alanında çiçek seçeneklerini görmek mümkündür. Her insan hayatının bir yerinde, mutlaka mis kokulu çiçeklerle donatılmış bir ev ve bir balkon hayal etmiştir. Eşsiz güzelliği ve özel günlerin vazgeçilmez seçeneği olan çiçekler arasında bazıları en çok satan kategoride değerlendirilebilir. Güzelliği ve mis gibi kokusu ile dikkat çeken, dolayısıyla günümüzde en çok satan çiçek çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

Gül Çeşitleri

Güller, her zaman en çok etkileyen ve benzersiz güzelliği ile herkes tarafından ilgi gören bir çiçek modeli olmuştur. Yalnızca bakıldığında bile görenlerin enerjisini yükseltebilen bu eşsiz çiçekler; kozmetik ve gıda gibi birçok alanda çok sık bir şekilde kullanılır. Ayrıca özel günlerin ve sevgiyi ifade etmenin en önemli aracı olan güllerin, en çok satılan çiçekler listesinin başında gelmesi ise asla tesadüf değildir. Özel günlerin kurtarıcısı olan ve ikili ilişkilerde verilen değeri ispat etmek için bir aracı olarak kullanılan güller, isteğe bağlı olarak buket ya da saksı şeklinde hazırlanabilir. Farklı renk seçenekleri ile güller hediye edildiği kişiye birçok gizli mesaj verir. Ayrıca hediye etmenin yanı sıra, balkon ve bahçelere renk katmak için güller rahat bir şekilde yetiştirilebilir olan çiçeklerdir.

Orkideler

Orkideler, son yıllarda özel günlerde tercih edilen çiçeklerin başında yer alır. Hoş kokusu ve zarif duruşu ile orkideler özel günlerde sevdiklerinin yüzünde bir gülümsemenin sebebi olmak isteyen kişiler için vazgeçilmezdir. Bu güzel çiçekler göz alıcı güzellikleriyle buket şeklinde hediye edilebilir iken, çok iyi bir saksı çiçeği de olabilir. Son yıllarda en çok satan çiçeklerden biri olan orkideler, güller gibi farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap eder. Ayrıca bakımı zor olmamasından kaynaklı, yılda bir kez açsa bile güzelliği ile görenlerin aklını başından alan orkideler rağbet görmeye devam eder.

Karanfiller

Huzur veren ve kolay erişilebilir olan bir çiçek arayışına giren herkes, tercihini karanfillerden yana kullanılır. Çünkü karanfiller birine ‘’iyi ki varsın’’ derken kullanılabilecek en zarif çiçekler olarak karşınıza çıkar. Bu nedenle karanfil denildiğinde ilk akla gelen öğretmenler günü, anneler günü gibi minnet duygusunun ön plana çıktığı özel günlerdir. Ayrıca karanfillerin her biri, birbirinden çok farklı anlamlar barındırır. Her bir yaprağının ayrı anlam taşıması ile beraber, tek bir karanfil kullanmak sevgiyi temsil eder. Birden fazla karanfilin buket haline getirilerek sunulduğu çiçek tasarımları ise üzüntü duygusunu temsil ettiğinden, duruma uygun kullanılması tavsiyeler arasında yer alır.

Begonyalar

Begonya, isim olarak aslında içerisinde hayalperest duyguları barındırır. Ayrıca şık duruşu ve birbirinden güzel renkleri ile bulundukları ortamın enerjisini kısa süre içerisinde değiştirebilme özelliği vardır. Bazı begonyaların sadece yapraktan oluşmasına rağmen, çok eşsiz bir görüntüye sahip olduğu söylenebilir. Begonyalar, güzel olmasının yanı sıra sadece ev ortamında yetiştirilmeye uygun olan çiçekler olarak en çok satan çiçek modelleri arasındadır.

Papatyalar

Saf sevgi ve masumiyet denildiğinde ilk akla gelen çiçekler hiç şüphesiz ki her zaman papatyalar olmuştur. Birine karşı beslenen en gerçek duygular, her zaman papatyalar kullanılarak iletilir. Bu güzel bitkilerin çok satan çiçekler arasında yer almasının sebebi ise budur. Sarı ve beyaz renklerinin muhteşem bir uyumla bir araya geldiği papatyalar, gören herkesin ilgisini çekmeyi ve gerçek hisleri yansıtmayı başarmıştır. Temiz bir kalbi ve sevgiyi simgelerken, özel günlerinde vazgeçilmez çiçeği olan papatyalar olmazsa olmazdır. Papatyalar buket olarak kullanılabildiği gibi, saksı çiçeği olarak da değerlendirilebilir.

Nergisler

Nergisi çiçeği, güzel görüntüye sahip olduğu kadar derin bir anlam ifade eder. Bu anlamdan nergis çiçeğinin birine ‘’çok güzelsin’’ diyebilmek için iyi bir fırsat olduğu söylenebilir. Ayrıca nergis çiçeğinin anlamı ve güzelliği kadar kokusunun da benzersiz olduğu bilinir.

Sukulentler

Sukulent çiçeği kaktüs familyasına dahildir. Susuzluğa karşı oldukça dayanıklı olan bu çiçek, paylaşımı temsil eder. Bu avantajlı özellikleri ile arkadaşlarınıza hediye etmek için doğru bir tercih olabilen sukulentler, en çok satan çiçekler arasında yer alır. Yılda sadece bir kere çiçek açarken, 4-5 hafta kadar çiçekler canlılığını korumayı başarır. Ofis ve ev ortamlarında çok eşsiz bir iç mekan dekorasyonu yaratan bu güzel bitki, 15-20 gün kadar susuz kalabilir.

Birbirinden Güzel Hediye Çiçekler Bleaves Floral’da

Özel günlerde çiçek hediye etmek, çok sık tercih edilen bir hediye seçeneğidir. Dolayısıyla uzak mesafelerden ya da özel günlerde değer verdiği insanı mutlu etmek isteyen kişiler ilk olarak canlı çiçeklerin eşsiz güzelliğini kullanmak ister. Her çiçeğin anlamı ve derinliği birbirinden çok farklıdır. Bu yüzden birine çiçek hediye etmeden önce, niçin çiçek vermek istediğinizi bilmek gerekir. Çiçeklerin yansıttığı duygu hakkında bilgi sahibi değilseniz, Bleaves Floral’ın alanında uzman kadrosu bu konuda gerekli bilgi ve desteği vermeye her an hazırdır.

Canlı çiçekler sevgi dilini ifade etmenin en zarif yoludur. Bu zarif yolu kullanırken, karşınızdaki insanın hangi çiçeği sevdiğini bilmeniz gerekir. Bu aslında bir nevi yol gösterici olacağından, renk ve tasarım olarak birbirinden çok farklı olan çiçek yelpazesi arasından kolay bir şekilde seçim yapabilmenizi sağlar. En çok satan çiçekler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise firma seçimidir. Çiçeklerin özel günleri taçlandıran yönü keşfedildikten sonra, günümüzde birbirinden farklı birçok çiçek firması ortaya çıkmıştır. Bu rekabet zaman zaman hizmet kalitesinin düşmesine neden olabildiğinden, her zaman nitelikli şekilde hizmet vermeyi ilke edinen firmalara yönelmekte fayda vardır.

Bleaves Floral bu noktada her zaman üst düzey kalite standartlarında hizmet veren profesyonel bir firma olarak karşınıza çıkar. Uzun yıllara dayanan çalışma tecrübesi ve çiçeklerin sevgi dilini yansıtma konusunda sergilediği üstün başarı ile firmamız rakiplerinden hep bir adım öne çıkarmayı başarmıştır. Bu sayede birbirinden farklı, her zevke ve her kesime hitap eden çiçek tasarımlarına göz atarak zevkinize uygun çiçekleri sipariş verebilirsiniz. Firmamızdan sipariş verdiğiniz tüm çiçek buketleri, en kısa süre içerisinde özgün ve yüksek kalitede aranjman haline getirilerek belirtilen adrese teslim edilir. Aynı gün hızlı teslimat özelliği, yoğun çalışma hayatı olduğundan dolayı özel günlerde sevdiklerinin yanında bizzat var olamayan kişilerin hayatını kolaylaştırır.

Kolay alışveriş ve kaliteli hizmet noktasında her zaman farkını ortaya koyan Bleaves Floral ile özel günlere anlam katmak ve sevdiklerinizin yüzünde oluşan kocaman gülümsemenin sebebi olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Siparişinizin üzerine ekleyeceğiniz romantik bir not, tamamen sizi yansıtan bir çiçek buketi oluşturmayı sağlar. Dolayısıyla gittiği yerde en sert görünümlü kişilerin bile kalbini yumuşatmak mümkün hale gelir. Sizde sevdiklerinize verdiğiniz değeri somut hale getirirken, özgün çiçek tasarımlarıyla zarif ruhunuzu ortaya koymak için Bleaves Floral’ın geniş ürün yelpazesine hemen göz atabilirsiniz. Söz konusu çiçek dünyası ile Bleaves Floral kalitenin ve seçkin çiçek modellerinin tek adresidir.